Jak porwać tłumy w internecie? Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie

73
217
Inkubator Przedsiębiorczości w Wodzisławiu: Prelekcja nt. marketingu w internecie

17 października w wodzisławskim Pilsner Pubie odbędzie się spotkanie, podczas którego Cezary Stacewicz opowie, jak budować popularność swojej marki w internecie.

Cezary Stacewicz związany jest z środowiskiem startupowym i marketingowym. Pochodzi z Łodzi i jest zaangażowany w liczne projekty na rzecz swojego miasta (m.in @zaznajlodzi). Jest także mentorem w akceleratorze Startup Spark oraz Head of Virality w Incredigital. Autostopowicz i Digital Nomad jednocześnie. Fan trendów przyszłości, podróży z plecakiem i dobrych książek.

Podczas prelekcji w Wodzisławiu Śląskim, zatytułowanej „Virality i Guerilla Marketing, czyli jak tworzyć treść, która porywa serca”, Cezary Stacewicz poprowadzi uczestników przez świat filmików z sieci oraz kampanii znanych marek, które rozprzestrzeniały się wirusowo i angażowały ludzi na całym świecie. Prezentowany materiał będzie analizowany pod kątem elementów zapewniających rozgłos, omawiane też będą reguły projektowania tego typu treści.

Spotkanie z Cezarym Stacewiczem organizuje działający od miesiąca w Wodzisławiu Śląskim Inkubator Przedsiębiorczości, współfinansowany przez miasto Wodzisław Śląski.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uczestnictwo wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji poprzez serwis evenea.pl: https://viralmarketing.evenea.pl/. Początek spotkania zaplanowano na godz. 18:00.

publ. /k/