Racibórz: Retro potańcówka na Przystani Kajakowej

70
117
RCK Racibórz: Retro potańcówka na Przystani Kajakowej z zespołem KURCBEND

13 sierpnia w klimat minionych lat uczestników zabawy przeniesie zespół KURCBEND.

Retro potańcówka będzie okazją do wspólnej zabawy w rytm muzyki z lat 60-tych do lat 90-tych. Zespół KURCBEND wykona utwory m.in. Louisa Armstronga, Orkiestry Glenna Millera, Franka Sinatry, Beatlesów, zespołu ABBA, Erica Claptona, Blues Brothers, Raya Charlesa, Stinga i wielu innych.

Orkiestra KURCBEND, która zadba o cudowną muzyczną atmosferę na Przystani Kajakowej, powstała w połowie lat 90-tych w Rybniku. Zespół tworzą absolwenci wyższych uczelni muzycznych, obecnie nauczyciele, muzycy studyjni pracujący także w innych projektach. Wielu z nich pracuje również w zagranicznych orkiestrach i współpracuje z „gwiazdami” polskiej muzyki pop. Kilkanaście lat wspólnej pracy pozwoliło zespołowi stworzyć obszerny repertuar. Znajdziemy w nim światowe evergreeny, utwory rhytm&bluesowe, tańce latynoamerykańskie i wiele piosenek uznanych polskich wykonawców.

Potańcówka retro z zespołem KURCBEND rozpocznie się o godz. 20:00. Mile widziane są stylizacje w retro klimacie, tj. kratki, grochy i falbany.

Na podstawie inf. nadesłanej
publ. /k/