II Spotkanie Networkingowe w Cieszynie – przyjdź, rozmawiaj, rozwijaj biznes

2
76
II Spotkanie Networkingowe Cieszyn

Spotkania networkingowe zyskują coraz większą popularność wśród lokalnych przedsiębiorców. Są one szansą na nawiązanie wartościowych znajomości, które dają możliwość rozwoju prowadzonego biznesu. Tego typu spotkania promują idee lokalnego patriotyzmu gospodarczego, która wspiera rozwój firm w całym regionie.

Ważnym punktem działalności Klubu Przedsiębiorcy z Cieszyna jest osobisty rozwój jej członków, który gwarantuje aktywne uczestniczenie w grze rynkowej, między innymi poprzez szukanie nisz rynkowych i kreatywność. W ramach jego działalności organizowane są regularne spotkania biznesowe. I Spotkanie Networkingowe obyło się 18 maja w hotelu Mercure w Cieszynie. Miało ono charakter otwarty i zgromadziło licznie przybyłych gości nie tylko z powiatów cieszyńskiego i bielskiego, ale i z dalszych okolic.

Klub Przedsiębiorcy działający przy Zamku Cieszyn zaprasza przedsiębiorców oraz przedstawicieli środowisk biznesowych na kolejne, II Spotkanie Networkingowe, które odbędzie się 5 października w godz. 16:00 – 19:00 w Hotelu Mercure Cieszyn, przy ul. Motelowej 21.

Podczas spotkania zostaną wręczone Odznaki Honorowych za Zasługi dla Województwa Śląskiego, które wręczy Sylwia Cieślar, wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Śląskiego. W programie przewidziano również wystąpienia Wilhelma Mikołajczyka, Dyrektora Sprzedaży ds. Sieci Wewnętrznej, PKO TFI nt. „Sytuacji gospodarczej i finansowej na świecie” oraz Bartłomieja Kozieła, Dyrektora Oddziału Regionalnego, PKO Leasing w Katowicach, który wygłosi prezentacje pt.”Leasing jako forma finansowania zamierzeń inwestycyjnych”. Tuż po wystąpieniach nastąpi czas rozmów networkingowych i wymiany ofert handlowych.

Sponsorem i Partnerem II Spotkania Networkingowego w Cieszynie jest PKO Bank Polski. Spotkanie jest bezpłatne. Obowiązuje rejestracja i przesłanie formularza zgłoszeniowego do 30 września na adres: [email protected] Klub Przedsiębiorcy prosi o zabranie wizytówek i materiałów promocyjnych swojej firmy lub organizacji.

 

Dominika Rudzka

Fot. Kazimierz Branny