Konkurs od Lidla: Odpowiedz i wygraj kosz produktów!

0
24
Konkurs: Wygraj kosze od Lidla

Dzień otwarcia sklepu w Raciborzu to czas wielu atrakcji. Będzie można zrobić zakupy w promocyjnych cenach, wziąć udział w warsztatach kulinarnych oraz wspólnym grillowaniu.

Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać tego dnia, przygotowaliśmy konkurs. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – 3 kosze pełne produktów od Lidla. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytania:

1. Odpowiednie nawilżenie skóry to podstawa pielęgnacji. Profesjonalne kosmetyki od Lidla znajdziesz pod nazwą:
A)Cien  
B) Kosmetyczka Lidla  
C) Pielęgnacja Lidla

2. Jakie są Twoje codzienne nawyki pielęgnacyjne twarzy?

Na odpowiedzi czekamy do 14 kwietnia. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową. Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości proszę wpisać "Lidl", a w treści – odpowiedzi oraz swoje imię i nazwisko.


Wizualizacja kosza to zdjęcie poglądowe – paczki, które otrzymają zwycięzcy, mogą wyglądać nieco inaczej, jednak zawsze mają taką samą wartość – 60 zł.

Sponsorem nagród w konkursie jest sklep Lidl:

Regulamin konkursu:
 
W konkursie wygrywa osoba, która udzieli poprawnej i najciekawszej odpowiedzi. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi, wysłane drogą mailową i sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody, organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

publ. kk