Miasto Wodzisław otrzymało Grand Prix za najlepszy film promocyjny

2
42
grand prix.jpg

Film promocyjny naszego miasta okazał się najlepszy wśród zgłoszonych do konkursu Kryształy PR-u.

 

Wczoraj wieczorem, w Krakowie, wyłoniono zwycięzców konkursu Kryształy PR-u, który organizowany jest w ramach Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji państwowej. To już XII edycja tego wydarzenia.
Kryształy PR-u to konkurs, którego celem jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań.

Konkurs obejmuje następujące kategorie konkursowe:

1. Najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych
2. Najlepszy film promocyjny
3. Najlepsza promocja projektów unijnych
4. Najlepsza kreatywna kampania promocyjna
5. Najlepsza gazeta miejska/biuletyn
6. Najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej.

W jury konkursu zasiadali prof UE dr hab. Sławomir Smyczek, Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej i Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – przewodniczący jury oraz dr Anna Adamus-Matuszyńska, dr Krzysztof Koj, dr Marek Lipczyk, dr Wojciech K. Szalkiewicz, dr Marek Skała oraz dr Gabriel Tobor.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że film promocyjny Wodzisławia Śląskiego został wybrany przez kapitułę konkursu najlepszym filmem promocyjnym. Do walki o Grand Prix stanęliśmy z Województwem Opolskim, Urzędem Marszałkowskim województwa Podkarpackiego, Urzędem Miasta Bydgoszcz oraz Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.
Nagrodzony film można zobaczyć tutaj >>(ZOBACZ NAJLEPSZY FILM PROMOCYJNY KONKURSU KRYSZTAŁY PR-u)  

 

/publ.d/