Margaret, Red Lips i Bracia na zakończenie Dni Miasta

2
40
_DSC6222.jpg

Na wodzisławskim MOSiRze zagrały gwiazdy, które wystąpiły również na tegorocznym festiwalu TOPtrendy. Zobacz zdjęcia z koncertu Margaret, Red Lips, Braci>>

 

W niedzielę, 1 czerwca odbył się finałowy koncert Letniej Sceny Eski zorganizowany w ramach 45. Dni Wodzisławia Śląskiego. Jako pierwsi na scenie pojawili się uczestnicy Gitariady, lewy_profil_lepszy oraz Children of 90’.

 

Następnie dla wodzisławskiej publiczności zaśpiewała Margaret. Na tegorocznym festiwalu TOPtrendy, dzięki utworowi „Thank ypu very much”, piosenkarska znalazła się w trójce artystów, którzy sprzedali największą ilość singli. Wokalistka zyskała rozgłos dzięki budzącemu kontrowersje teledyskowi do wspomnianej kompozycji.

 

 

Na scenie pojawił się także Red Lips z pełną energii Rudą na wokalu. Wokalistka poderwała publiczność do wspólnej zabawy. W repertuarze zespołu nie zabrakło hitu „To co nam było”, który w serwisie YouTube ma ponad 17 mln wyświetleń.

 

 

Gwiazdą niedzielnego wieczoru był zespół Bracia. Na wodzisławskim stadionie zabrzmiały m.in. takie utwory jak „Za szkłem”, „Po drugiej stronie chmur”, „Nad przepaścią”.

45. Dni Miasta zakończyły się pokazem sztucznych ogni.

/a/