Konkurs: do wygrania wspaniałe książki i albumy zdjęciowe!

5
23
krzyze_pokutne_wodzislaw_foto.jpg

Tym razem Dom Książki z Wodzisławia w nagrodę przygotował dla Czytelników portalu GazetaInformator książki "Cuda Polski Dzikie Miejsca" oraz "Poznajemy Regiony Polski".

 

Do wygrania:

 

1. "Cuda Polski Ostatnie Dzikie Miejsca"

 

 

Podróż śladami najpiękniejszych i najbardziej dziewiczych zakątków Polski. Dzięki tej książce: odkryjesz zapomniane miejsca, ginące obiekty i malownicze krajobrazy położone z dala od popularnych szlaków turystycznych zachwycisz się urokiem nieskażonej cywilizacją natury poznasz wiele nieznanych faktów i ciekawostek zaplanujesz pasjonującą wycieczkę lub niebanalne wakacje.

 

2. "Poznajemy Regiony Polski"

 

 

Poznajemy regiony Polski to zbiór najważniejszych informacji o: – Wielkopolsce o Pomorzu o Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie – Mazowszu i Podlasiu o Małopolsce i Lubelszczyźnie o Górnym Śląsku – Dolnym Śląsku. Pokrótce scharakteryzowano pejzaże i parki narodowe, najważniejsze odkrycia archeologiczne w regionach, zabytki takie jak zamki, pałace i kościoły. Książkę zamyka przegląd legend nawiązujących do historii regionów. Efektowny projekt graficzny zawierający mapy, liczne fotografie i rysunki wraz z przystępnie napisanym tekstem tworzą naprawdę interesującą publikację.

 

 

—————————–

 

Zwycięzcy w konkursie:

Daria Zimny – "Cuda Polski. Ostatnie dzikie miejsca"
Renata Górszczyk "Poznajemy regiony Polski"

 

 

 

Aby wygrać książki, które zasponsorował dla Was Dom Książki z Wodzisławia należy odpowiedzieć na pytanie: Gdzie w Wodzisławiu Śląskim znajdują się krzyże pokutne (na zdjęciu)?

 

 

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected] do 17 października. W temacie maila wpiszcie "Dom Książki Wodzisław". W treści maila prosimy o podania tytułu książki, którą chcecie wygrać oraz imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 18 października.

 

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje grono redakcyjne, które w wyniku głosowania wybierać będzie najciekawszą odpowiedź. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

 

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/