Webinar dla przedsiębiorców 4 listopada

395
50

Poznaj wymogi formalne dla umorzenia subwencji PFR oraz najważniejsze kwestie prawa pracy w czasach pandemii.

Śląskie Porozumienie Gospodarcze ŚLĄSK.ONLINE wraz z Raciborską Izbą Gospodarczą oraz Izbą Gospodarczą w Wodzisławiu Śląskim zapraszają na bezpłatny webinar.

Podczas spotkania online omówione zostaną dwa zagadnienia: umorzenie subwencji PFR oraz prawo pracy w czasach pandemii. Uczestnicy webinaru dowiedzą się m.in. jakie są wymogi formalne dla umorzenia subwencji PFR, jak liczyć średnie zatrudnienie, jak obliczyć stratę z działalności. Poznają też sposób spłaty nieumorzonej części subwencji PFR i dowiedzą się, kiedy trzeba zwrócić subwencję PFR w całości w ciągu 14 dni.

Podczas webinaru zostaną udzielone także odpowiedzi na pytania: jak bezpiecznie zlecać pracę zdalną, kiedy i jak można obniżyć wymiar czasu pracy lub objąć pracownika przestojem, czy informować pracowników o przypadkach Covid wśród załogi i co na to RODO. Omówione zostanie też zagadnienie finansowania testów COVID przez pracodawcę oraz kwestia kwarantanny w rodzinie pracownika.

Temat omówi radca prawny Martyna Michta z KRPM Legal.

Spotkanie online już 4 listopada o godz. 11:00. Link do spotkania będzie aktywny 15 minut przed webinarem na stronie plusydlabiznesu.pl. Zapisz się już dziś: https://tiny.pl/7ngnn

c