Przedszkole z Wodzisławia nagrodzone za reportaż o szczepieniu

0
372
Przedszkole z Wodzisławia laureatem konkursu

W ramach drugiej edycji wojewódzkiego projektu „Klub Zdrowego Przedszkolaka” Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wodzisławiu Śląskim przeprowadził w publicznych przedszkolach powiatu konkurs na najlepszy reportaż pt. „Szczepan w naszym przedszkolu zachęca do szczepień”.

Konkurs ma na celu promocję zdrowego stylu życia i przybliżenie dzieciom tematu szczepień. Uczestnikami i autorami prac byli nauczyciele i dzieci z przedszkoli, które wzięły udział w projekcie. W sumie nadesłano 18 prac, zakwalifikowanych na etapie powiatowym, a komisja konkursowa powołana przez Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego wyłoniła trzech zwycięzców na poziomie wojewódzkim.

W gronie trzech laureatów znalazło się Przedszkole nr 6 w Wodzisławiu Śląskim. Komisja nagrodziła reportaż nauczycielki Eweliny Tkocz – Pilorz. Doceniono także wkład i zaangażowanie dzieci. W ramach nagrody placówka otrzymała dyplom oraz kartę podarunkową na sprzęt sportowy o wartości 300 zł. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 4 stycznia w Publicznym Przedszkolu nr 6 w Wodzisławiu Śląskim.

/c/
fot. Gazeta Wodzisławska