Wodzisław Śl.: Targi Pracy

97
239
targi pracy Wodzisław

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP, Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Wodzisławiu Śl. oraz Centrum Kariery w Pszowie zaprosili poszukujących pracy stałej oraz krótkoterminowej zarówno w kraju jak i za granicą do udziału w Targach Pracy.

 

Targi Pracy w Wodzisławiu Śl. odbyły się 20 października w siedzibie Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął starosta Ireneusz Serwotka.

Od godziny 10.00 do 12.00 do dyspozycji odwiedzających były przygotowane stoiska pracodawców prowadzących rekrutacje na wybrane stanowiska, placówek zajmujących się realizacją kursów i szkoleń, a także urzędów pracy oraz instytucji realizujących wsparcie z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Celem inicjatywy jest wspieranie rozwoju nowych miejsc pracy oraz stworzenie płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy osobami poszukującymi pracy a pracodawcami. Jednostki OHP na terenie powiatu wodzisławskiego powstały dzięki współpracy Śląskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach ze Starostwem Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim.

Fot. Adrianna Sikorska

oprac. /j/