Forum Firm w Radlinie zaprasza na Forum Ekologiczne

2783
637
Forum Firm w Radlinie: Forum Ekologiczne

O energii odnawialnej, oddziaływaniu dużych zakładów na środowisko czy o coraz popularniejszym budownictwie pasywnym eksperci opowiedzą już 9 listopada.

W programie listopadowego Forum Ekologicznego przewidziano m.in. wykład Izabeli Czeremchy z Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju na temat energii odnawialnej w domu i firmie. Krzysztof Gozdek, dyrektor JSW Koks w Radlinie opowie z kolei o oddziaływaniu dużych zakładów na środowisko. Następnie dr inż. Iwona Kłosok-Bazan z Wydziału Mechanicznego Politechniki Opolskiej przedstawi wykład na temat coraz popularniejszego tzw. budownictwa pasywnego. Będzie ponadto mowa o sposobach na oszczędzanie zużycia wody oraz likwidację niskiej emisji.

Podczas forum poruszony zostanie również temat ochrony pszczół, odpowiadających za produkcję nawet 1/3 światowej żywności, o czym opowie obecny na spotkaniu przedstawiciel koła pszczelarskiego.

Na wydarzenie organizowane w Domu Przyjęć „Arkadia” w Radlinie Forum Firm zaprasza przedsiębiorców, mieszkańców subregionu oraz przedstawicieli instytucji około biznesowych. Więcej informacji o organizowanym Forum Ekologicznym uzyskać można drogą mailową ([email protected]) lub telefoniczną (32 459-02-57).

Wydarzenie dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

publ. /k/