Hanysy FG Pszów zapraszają w swoje szeregi

147
669
Klub Motocyklowy Hanysy FG Pszów

Łączą ich motocykle. Razem jeżdżą, imprezują, ale i pomagają. Klub Motocyklowy Hanysy FG Pszów prowadzi również Stowarzyszenie Grupa Motocyklowa Hanysy.

Klub Motocyklowy Hanysy powstał na początku stycznia 2010 roku jako spontaniczna i dobrowolna grupa motocyklistów z terenu Pszowa i okolic. – To, co nas łączy, to wspólna pasja motocyklowa oraz przyjaźń. Razem jeździmy, imprezujemy i pomagamy sobie nawzajem – mówią o sobie Hanysy. Od połowy maja 2013 roku klub funkcjonuje pod nazwą Klub Motocyklowy Hanysy FG Pszów na podstawie decyzji Rady Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych. Z kolei w lipcu 2013 roku powstało Stowarzyszenie pod nazwą Grupa Motocyklowa Hanysy. – Nasz klub to nie tylko dobra zabawa, ale też działalność charytatywna. Od 6 lat uczestniczymy w działaniach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (np. aukcje – wyprawy motocyklem), prowadzimy akcję „Mikołaje na motorach”, czyli zbiórkę i dostarczenie zakupionych prezentów dla dzieci ze Świetlicy Opiekuńczej Gniazdo oraz Sekcji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Radość Życia z Pszowa. Organizujemy również zabawy dla dzieci z okazji Dnia Dziecka czy Motoserce – „Motocykliści Dzieciom – Krew Darem Życia” – wyjaśniają członkowie klubu. Swoje akcje charytatywne organizują cyklicznie co roku. Zachęcają chętne osoby do współpracy. Club House motocyklistów, gdzie spotykają się w czwartki po godz. 19:00, znajduje się w Pszowie przy ul. Ks. Pawła Skwary 17. – Jeżeli chcesz się do nas przyłączyć – to przyjdź, zadzwoń lub napisz. Potrzebne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej hanysypszow.pl oraz na Facebooku – zaprasza prezydent Klubu Marcin Wilczok.

Czytaj również: Pszów: Polsko-Czeski Zlot Motocyklowy „Hanysy 2017”

Pszów: Polsko-Czeski Zlot Motocyklowy "Hanysy 2017"
Klub motocyklowy Hanysy FG Pszów oraz Miasto Pszów zaprosili na Polsko-Czeski Zlot Motocyklowy „Hanysy 2017”, który odbywał się dniach 1-2 września. W programie m.in.: parada motocyklowa ulicami Pszowa, koncerty Blant, 4 Szmery, River of Time, Ironbound, Warning Vision, Attacck, Coast Patrol czy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Klub motocyklowy Hanysy FG Pszów przygotował dla zlotowiczów aż dwa imprezowe, pełne atrakcji dni. Wydarzenie zorganizowane zostało w Pszowie na starej strzelnicy przy ul. J. Kusocińskiego. Był to już szósty zlot zorganizowany przez klub.

/j/