II Rajd „Rowerem po Wodzisławiu”

3
101
Wodzisław, Trzy Wzgórza, Balaton: Rajd rowerowy

Kolejny rajd z cyklu odbędzie się w najbliższą niedzielę, 11 czerwca.

Celem cyklu rajdów „Rowerem po Wodzisławiu” jest popularyzacja aktywnego wypoczynku, turystyki rowerowej oraz walorów krajobrazowych miasta Wodzisławia Śląskiego.

Trasa drugiego rajdu:

START  – Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”, przejazd ul. Kokoszycką, skręt w lewo trasą niebieską nr 314 i czarną 283 w dół w kierunku na Głożyny, przejazd ul. Chrobrego trasą zieloną nr 314 w kierunku ul. Rybnickiej, wjazd na ul. Rybnicką i skręt w prawo, przejazd przez tory kolejowe i wjazd na ścieżkę rowerową nr 312 (niebieska), następnie skręt w lewo na trasę zieloną nr 315 i przejazd w kierunku Marklowic. Dalej trasą 315 zieloną w kierunku ul. Wiosny Ludów, wjazd na ścieżkę nr 323 (żółta) w kierunku Studzionki Jankowickiej, przejazd szlakiem żółtym do Marklowic i powrót trasą niebieską w kierunku Balatonu przez Grodzisko wjazd na ścieżkę żółtą nr 316 i przejazd do Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton”, przejazd ścieżkami rowerowymi ośrodka i zakończenie rajdu przy budynku Syrenki.

Na zakończenie przewidziano wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Zapisy na rajdy przyjmowane są pod numerem telefonu: 793 482 868. Wpisowe wynosi 5,00 zł, płatne w dniu rajdu. Regulamin wydarzenia znajdziecie w załączniku poniżej.

Regulamin – Rowerem po Wodzisławiu 2017

publ. /k/
Fot. MOSiR „Centrum” w Wodzisławiu Śl.