WCK: 25. Jubileuszowy Koncert Miraż

2
149
Wodzisław, WCK: 25. Jubileuszowy Koncert Miraż

24 czerwca, Zespół Taneczny „Miraż” zaprasza na koncerty organizowane z okazji jubileuszu 25-lecia swojej pracy twórczej.

Zespół Taneczny „Miraż” z Wodzisławskiego Centrum Kultury to wielokrotny mistrz Polski w stylu show dance i dwukrotnie – wicemistrz świata. Tancerze mają na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w konkursach o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

W czerwcu zespół obchodzi 25-lecie swojego istnienia, dlatego wszystkich zaprasza do wspólnego świętowania. Jubileuszowe koncerty odbędą się 24 czerwca, o godz. 15:00 i 18:00. Widzowie zobaczą choreografie w stylach jazz dance, show dance oraz baletu klasycznego. Prezentować je będzie 120 tancerzy zespołu w wieku od 6 do 19 lat.

– Zespół „Miraż” to jedna z wizytówek Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA w Wodzisławskim Centrum Kultury. Zespół regularnie dostarcza nam powodów do radości i dumy. 25 lat to dla grupy czas pełen ciężkiej pracy, wspaniałych przygód i niewątpliwie dobrej zabawy tańcem – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

Bilety na koncert, w cenie 15 zł, można kupić w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży.

Na podstawie inf. nadesłanej
publ. /k/