WCK: „Showtime” – koncert taneczny KTT SPIN

1
102
Wodzisław, WCK:

Koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN będzie zwieńczeniem całorocznej, ciężkiej pracy zespołu.

Na „Showtime” Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza w niedzielę, 4 czerwca, o godz. 17:00. Podczas koncertu, widzowie zobaczyć będą mogli najnowsze choreografie formacji przygotowane głównie przez Elżbietę Lasocką z WCK, trenerów młodszych grup – Jakuba Żurka i Sebastiana Lasockiego oraz tancerzy SPINu. Oprócz tańca, na widzów czekać będą dodatkowe atrakcje, takie jak występy wokalne czy taneczne show w wykonaniu zespołu TRINE.

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN działa w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA. Co roku bierze udział w mistrzostwach Polski oraz w międzynarodowych turniejach. Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, choć taniec standardowy także zajmuje istotne miejsce podczas treningów. Zajęcia prowadzone są w sześciu grupach wiekowych, od siedmiolatków po osoby dorosłe. KTT SPIN jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Bilety na „Showtime” do nabycia się w cenie 16 zł. Sprzedaż wejściówek odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży.

publ. /k/