Racibórz: Warsztaty wizażu na Dzień Matki

4
180
RCK, Racibórz: Warsztaty wizażu na Dzień Matki

W trakcie 3-godzinnego spotkania, panie dowiedzą się m.in., jakie kosmetyki są najbardziej odpowiednie dla ich cery oraz jak wykonać profesjonalny makijaż.

25 maja, do RCK RDK przy ul. Chopina 21 w Raciborzu, na 3-godzinne warsztaty zapraszane są wszystkie panie a zwłaszcza – wszystkie mamy. Podczas zajęć z wizażu prowadzące przejrzą zawartość kosmetyczek, określą typ urody, wskażą najlepszą dla każdej z pań kolorystykę oraz nauczą, jak wykonać profesjonalny makijaż dzienny i biznesowy.

Zajęcia poprowadzą: Aleksandra Cieślik – certyfikowany coach i trener w ramach edukacji akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne; związana z marketingiem i PR od ponad 20 lat; organizatorka licznych konferencji i eventów marketingowych oraz Magda Mleczko – dziennikarka, reporterka od 20 lat związana z wieloma znanymi mediami; absolwentka renomowanej francuskiej szkoły wizażu i stylizacji; współpracuje ze światem reklamy uczestnicząc jako wizażystka w sesjach zdjęciowych, a także ze światem filmu i teatru; wspiera wizerunkowo indywidualnego klienta.

Początek warsztatów wizażu w Raciborskim Centrum Kultury zaplanowano na godz. 17:00. Koszt zajęć to 99 zł od osoby. Zapisy odbywają się pod numerem tel. 32 412 32 40 oraz drogą mailową [email protected]

publ. /k/