Rowerem po Wodzisławiu 2017 – pierwszy rajd

1
338
Rowerem po Wodzisławiu 2017. Terminy i trasa

Ze względu na duże zainteresowanie, jakim cykl rowerowy cieszył się w roku ubiegłym, MOSiR „Centrum” zdecydował o ponownym zorganizowaniu imprezy.

Pierwszy rajd w ramach tegorocznego cyklu „Rowerem po Wodzisławiu” odbędzie się już 23 kwietnia. Start trasy rajdu zaplanowano na Trzech Wzgórzach a metę – przy budynku „Syrenki” na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton”. Na zakończenie rajdu przewidziano wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Szczegółowa trasa rajdu:
START – Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”, przejazd ul. Kokoszycką trasa 314, w kierunku Pszowa trasa 315-316, kierunek Pszów ul. Kołłątaja – aż do Zawady – Kąty Zawadzkie – ul. Oraczy do Kokoszyc trasa 316 – Dom Rekolekcyjny w Kokoszycach – ul. Osadnicza – Gosław do ul. Czyżowickiej i na trasę 317 – do Stadionu Miejskiego i ul. Kopernika do Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton”, przejazd ścieżkami rowerowymi Ośrodka i zakończenie rajdu przy budynku „Syrenki”.

Terminy następnych rajdów zaplanowano na 11 czerwca i 20 sierpnia. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 793 482 868. Wpisowe wynosi 5 zł, płatne w dniu rajdu.

Regulamin wydarzenia dostępny jest w załączniku poniżej.

Regulamin „Rowerem po Wodzisławiu 2017”

publ. /k/