WCK: Premiera TT Memento – spektakl „Wojownik Światła”

6
144
WCK Wodzisław: TT Memento

Najnowszy spektakl grupy juniorów z Teatru Tańca Memento jest taneczną opowieścią o człowieku, który w życiu kieruje się sercem i wiernością swoim ideałom.

Najnowszy spektakl TT Memento „Wojownik Światła” swoją premierę w Wodzisławskim Centrum Kultury będzie mieć 23 kwietnia. Przedstawienie zostało zainspirowane książką P. Coelho „Podręcznik Wojownika Światła”. Taneczna interpretacja powieści przedstawia historię człowieka podążającego w życiu za głosem swojego serca i wiernego własnym przekonaniom i wartościom. Tytułowy „Wojownik Światła” nie boi się przeciwności losu i ufa, że wszystko to, co go spotyka, sprawia, że staje się silniejszym i lepszym człowiekiem…

Taniec, światło i muzyka wprowadzą widzów w nastrój tajemniczości, zbudują napięcie i dramaturgię widowiska. Całości dopełnią efektowne rekwizyty i stroje. Kolejne premierowe przedstawienie TT Memento wyreżyserowała Agnieszka Wizner i Małgorzata Karwot. Za światło odpowiedzialny jest Jerzy Bularz. Spektakl udźwiękowił Sebastian Załęski a kostiumy wykonała wykonała Izabela Mrozik.

Początek spektaklu „Wojownik Światła” w Wodzisławskim Centrum Kultury zaplanowano na godz. 18:00. Bilety, w cenie 10 zł, można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży.

publ. /k/