Policja radzi, jak bezpiecznie spędzić święta

1
139
Policja Racibórz: Bezpieczne święta

W okresie świąt Wielkiejnocy na ulicach wszystkich miast pojawi się więcej policjantów… Ale o swoje bezpieczeństwo dbać możemy również sami.

– Przed nami okres przedświątecznej gorączki zakupów, biegania po sklepach, a potem czas Świąt Wielkanocnych, w czasie których odwiedzamy rodziny, najbliższych i wyjeżdżamy, by odpocząć. Zaaferowani tym wszystkim często zapominamy o najważniejszym: o szeroko pojętym bezpieczeństwie – informuje policja.

W okresie przedświątecznym i w okresie świąt na ulicach wszystkich miast pojawi się więcej funkcjonariuszy policji. Mundurowi przeprowadzać będą nie tylko kontrole drogowe, ale też pojawią się w okolicach centrów handlowych, dworców czy przystanków autobusowych. Nad bezpieczeństwem mieszkańców będą również czuwać nieumundurowani funkcjonariusze. Jednocześnie, przed wieloma nieprzyjemnymi lub nieszczęśliwymi zdarzeniami uchronić możemy się sami.

Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w święta? Czytaj na: http://raciborz.com.pl/2017/04/12/policja-radzi-jak-bezpiecznie-spedzic-swieta.html

/k/
Fot. KPP Racibórz