Kryształy PR-u: Wodzisław Śląski z główną nagrodą w prestiżowym konkursie

3
61
Kryształy PR-u: Wodzisław Śląski z główną nagrodą w prestiżowym konkursie

Celem Kryształów PR-u jest m.in. promocja najbardziej wartościowych działań Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej. Do konkursu wpłynęło w sumie ok. 200 zgłoszeń, a wśród nagrodzonych miast Wodzisław Śląski znalazł się tuż obok Warszawy czy Krakowa.

Główną nagrodę Wodzisław Śląski otrzymał w kategorii "Najlepsza promocja projektów unijnych" (ex aequo z województwem kujawsko-pomorskim). W ten sposób nagrodzone zostały działania promujące Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza". Miastu przyznane zostały również wyróżnienia w kategoriach: "Najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych" (za działania w portalach: Facebook, Instagram, Twitter i YouTube) i "Najlepsza kreatywna kampania promocyjna" (za kampanię promującą tegoroczny Reggae Festiwal – Najcieplejsze Miejsce na Ziemi).

– Ponownie aktywne działania promocyjno-PR-owe Wodzisławia Śląskiego zostały zauważone i docenione przez ekspertów i praktyków public relations. Wszyscy cieszymy się z tego sukcesu – powiedział prezydent miasta, Mieczysław Kieca.

/k/
Fot. UM Wodzisław Śl.