Saturator: Mieszkańcy powiatu wodzisławskiego „zabili nas tekstem”

4
20
Saturator Wodzisław: Zabij nas tekstem - konkurs na najlepsze opowiadanie. Wyniki. Zwycięzcy

Konkurs Stowarzyszenia "Saturator" adresowany był do pełnoletnich mieszkańców powiatu wodzisławskiego i miał na celu stworzenie najlepszego, najciekawszego i najbardziej mrożącego krew w żyłach opowiadania kryminalnego, którego akcja toczyć się będzie w naszym powiecie.

Zwycięzcą konkursu został Sebastian Bartek ze swoim opowiadaniem "Śmiech nieboszczyka". Utwór zrobił na jury największe wrażenie, a jednocześnie – spełniał wszystkie warunki, jakie zostały postawione w regulaminie przedsięwzięcia.

Drugie miejsce zajęła Anna Bierska i jej "Tajemnice z przeszłości", a trzecią nagrodę przyznano Wiktorowi Bornikowskiemu za "Punkt ksero".

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe o wartości: 300 zł za pierwsze miejsce, 200 zł za drugie miejsce, 100 zł za trzecie miejsce. Nagrody zostaną wręczone 7 października, podczas Festiwalu Kryminału – "Pani zabija pana", w kontenerach Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Śląskim o godz. 19.00.

Treść zwycięskiego opowiadania przeczytać możecie pod tym linkiem. Konkurs "Zabij nas tekstem" realizowany jest w ramach projektu "Pani zabija pana – Festiwal Kryminału", współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.

/k/