Kędzierzyn-Koźle: Zrób plakat o powietrzu, dostaniesz prezent od Empiku

4
58
Zrób plakat o powietrzu, dostaniesz prezent od Empiku
Konkurs jest organizowany w ramach tzw. programu KAWKA („Likwidacja niskiej emisji wspierająca wzrost efektywności energetycznej i rozwój rozproszonych odnawialnych źródeł energii – KAWKA na terenie miasta Kędzierzyn-Koźla”). Wcześniej uczestnicy zachęcani byli do zrobienia filmu o tej tematyce, tym razem projekt doczeka się uwiecznienia w grafice. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich szkół z terenu Kędzierzyna-Koźla. Żeby wygrać, należy zrobić plakat lub projekt graficzny o tematyce dotyczącej zanieczyszczeń powietrza. Wszystkie prace, niezależnie od artystycznych wizji autorów, będzie łączyło hasło „Jestem eKKo-KAWKA”.
– Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problemy związane z zanieczyszczeniem powietrza, w szczególności z niską emisją, rozpowszechnienie wiedzy o realizacji przez MZEC programu KAWKA na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle, podniesienie świadomości ekologicznej społeczeństwa oraz promocja czystego powietrza w mieście – mówi Jarosław Jurkowski z kozielskiego magistratu. 
Prace można składać w sekretariacie MZEC, ul. Stalmacha 18, 47-220 Kędzierzyn-Koźle do 29 kwietnia do godz. 14. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę, minimum formatu A3. Do wygrania są karty prezentowe empiku o wartości od 100 do 300 zł za najlepsze prace we wszystkich trzech kategoriach szkół.
Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej :www.mzec-kk.pl. W razie wątpliwości można się kontaktować z organizatorami mejlowo: [email protected] lub telefonicznie 77 4833-485 wew. 18.
 
KS