Weź udział w marcowym Festiwalu Organizacji Pozarządowych

2
17
Fot. powiatwodzislawski.pl

Do udziału w marcowym Festiwalu Organizacji Pozarządowych zapraszane są wszystkie organizacje pozarządowe z terenu powiatu wodzisławskiego. Celem przedsięwzięcia jest prezentacja potencjału lokalnych organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej, promowanie ich różnorodności oraz integracja środowiska trzeciego sektora. Festiwal jest świetną okazją do zapoznania się z szeroką ofetą realizowanych przez nie działań.

Tegoroczna edycja Festiwalu Organizacji Pozarządowych zaplanowana została na 19 marca, w godz. od 10.00 do 13.00, w czasie trwania Wodzisławskiego Jarmarku Wielkanocnego (odbywającego się na rynku w dniach od 10 do 24 marca).

– Organizacjom zainteresowanym czynnym udziałem w Festiwalu zostaną udostępnione stanowiska wystawiennicze, na których będzie można zaprezentować swoje prace, wyroby, ulotki, plakaty i inne materiały promocyjne. Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. zachęca również do zaprezentowania pokazów umiejętności sportowych, występów artystycznych, warsztatów, kącików tematycznych itp. – informuje rzecznik prasowy Starostwa, Wojciech Raczkowski.

Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Ilość stoisk jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji o tym, jak zgłosić swój udział, znaleźć można tutaj. Formularze zgłoszeniowe przyjmowane będą do 26 lutego 2016r.

kk
Fot. Starostwo Powiatowe Wodzisław Śl.