Niech Twój samochód olśniewa czystością!

1
51
auto.jpg
Czyste i wypielęgnowane auto jest powodem do dumy swojego właściciela i podwyższa komfort jazdy. Aby mieć pewność, że pojazd będzie dokładnie umyty, warto skorzystać z oferty naszej myjni ręcznej, która zadba o kompleksowe czyszczenie jego zewnętrznej oraz wewnętrznej powierzchni.
 
Auto-Lux Samochodowa Myjnia Ręczna w Raciborzu to sieć profesjonalnych myjni. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy szereg profesjonalnych usług, takich jak: kompletne mycie samochodów, pastowanie i polerowanie lakieru, mycie silnika, woskowanie ręczne, odkurzanie, pranie tapicerek, pranie dywanów, wykładzin, materacy (na życzenie w domu klienta), czyszczenie mebli tapicerowanych oraz skórzanych, usuwanie plam, gum do żucia, usuwanie naklejek z samochodów, przygotowanie samochodu pod sprzedaż, likwidacja nieprzyjemnego zapachu, usuwanie sierści z tapicerki, mycie szyb oraz witryn sklepowych.
 
Jako jedyna myjnia w Raciborzu świadczymy usługi z zakresu polerowania reflektorów i mechanicznego polerowania karoserii. Jednak największym hitem na rynku jest nakładanie powłok hydrofobowych (dwustronne pokrycie wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi zintegrowanymi z powłokami utwardzającymi, hydrofobowymi i oleofobowym, które zapewniają wyjątkową przejrzystość i niespotykaną dotychczas łatwość czyszczenia).
 
 
Auto Lux 
ul. Karola Miarki 3 (za PZU)
ul.M.C Skłodowskiej 42
ul. Rybnicka 56
47-400 Racibórz
 
tel. 662 079 069, 697 778 936
 
 
Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy karty stałego klienta. Z taką kartą każde dziesiąte mycie kompletne będzie darmowe! Posiadamy również programy lojalnościowe dla klientów indywidualnych, firm i taxi, a także wysokie rabaty dla flot samochodowych. Cenimy Państwa wygodę i komfort – nasz pracownik odbierze Państwa samochód, a po wykonanych usługach odstawi go pod wskazany adres na konkretną godzinę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty od 08.00 do 18.00. Nasze myjnie znajdują się na ulicy Karola Miarki 3, Skłodowskiej 42, a także Rybnickiej 56. Zadzwoń i umów się z nami: 662 079 069 lub 791 989 928. Efekty naszych prac można zobaczyć na naszej nowo stworzonej stronie internetowej i na naszym fanpage’u na Facebooku. Zapraszamy!
 
 
/artykuł sponsorowany/