Wombat Dirt Jumping Cup wśród najlepszych wydarzeń lata!

3
26
wombat.jpg

9 grudnia w Warszawie zostały ogłoszone wyniki konkursu „Najlepsze wydarzenie lata 2015”. Konkurs organizowany przez Brief for Poland miał na celu wyłonienie najciekawszych wydarzeń minionego lata. Kategorie konkursowe: sport, muzyka, teatr, film, design, kulinaria, nauka i biznes. Nagrodzone zostały wydarzenia, które nie tylko promują wymienione dziedziny, dostarczają społeczeństwu rozrywki na najwyższym poziomie, ale także są markami budującymi wizerunek miejsc, w których się odbywają, a w rezultacie wizerunek naszego kraju. Do konkursu można było zgłośić wydarzenie, które miały miejsce od 1 maja do 30 września 2015 roku.

Jury pod przewodnictwem Czesława Langa wzięło pod uwagę następujące kryteria: oryginalność i innowacyjność pomysłu, wpływ wydarzenia na wzmocnienie wizerunku miejsca, działania marketingowe, a także sukces organizacyjny przedsięwzięcia. Jury oceniało także to, w jakim stopniu impreza wpisywała się w DNA miasta i strategię rozwoju.

Wodzisław Śląski i zorganizowany tutaj przy współpracy Sfery Sportu Wombat Dirt Jumping Cup zdobył trzecią nagrodę w kategorii wydarzenie sportowe.
– Bardzo nas cieszy, że działania promocyjne Wodzisławia Śląskiego zostały po raz kolejny docenione. III miejsce w konkursie „Najlepsze wydarzenie lata roku 2015” to następny dowód na to, że promocja miasta idzie w dobrym kierunku, że podejmowane przez nas działania są trafne. Mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będziemy mogli wykazać się na tym polu” – stwierdził Marcin Sieniawski, kierownik Biura Strategii i Promocji wodzisławskiego magistratu.

/d/