WUTW zaprasza na zajęcia

1
35
nauka.jpg

W trakcie roku szkolnego odbywają się zajęcia z informatyki oraz lektoraty. Starsi mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego mogą nauczyć się angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego. Mogą rozwijać swoje zdolności artystyczne, przyłączając się do ekipy teatralnej, chóru czy warsztatów plastycznych. Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku stawia również na kulturę fizyczna. W jego strukturach powstał klub miłośników nordic walking „Włóczykije”, prowadzone są zajęcia z gimnastyki czy pływania. Można również spotkać ludzi, interesujących się tą sama tematyką, jak chociażby w klubie ciekawej książki, filmowym, brydżowym.

Jednak prowadzone są także wykłady. W zależności od zainteresowania słuchaczy mają one różne tematy. W najbliższy wtorek odbędzie się kolejny z nich. Tym razem dotyczyć będzie odżywiania.
W dniu 24.11.2015 ( wtorek) o godz. 16:00 odbędzie się wykład dietetyka mgr Jana Kozielskiego „Żywienie a zdrowie – Wiem, co jem – dieta seniora”. Zapraszamy do sali wykładowej w siedzibie WUTW – czytamy na stronie Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

A co należy zrobić, aby móc uczestniczyć w zajęciach? Członkiem WUTW może zostać osoba która ukończyła 50 lat, złożyła pisemną deklarację członkowską oraz uiściła odpowiednie opłaty.
Szczegółowy wykaz opłat znaleźć można na stronie www.wutw.pl

 

/publ.d/