Firma Eko-Okna wyróżniona tytułem „Diamenty Forbesa 2016”

4
66
416d5e4c815c1a08b98722915e459924.jpg
Tytuł to potwierdzenie na spektakularnie szybki rozwój firmy Eko-Okna, która w ostatnich latach przeszła całkowitą metamorfozę. Z małego zakładu produkcyjnego przekształciła się w potentata branży stolarki okiennej i drzwiowej. Magazyn Forbes przygotowując listę „Diamentów” brał pod uwagę przede wszystkim nakłady na inwestycje, wyniki finansowe, poziom sprzedaży oraz wartość majątku z trzech ostatnich lat.
 
– Miejsce w rankingu Magazynu Forbes to bez wątpienia ukoronowanie naszej pracy. Każdego dnia staramy się dostosować do potrzeb rynku oraz oczekiwań klientów. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży stolarki okiennej.  Już dziś posiadamy trzy hale produkcyjne wyposażone w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, dzięki czemu  jesteśmy w stanie zaproponować klientom ponad 30 różnych systemów okiennych i drzwiowych – mówi Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Eko-Okna S.A., Łukasz Kucharczyk.
 
Tytuł „Diament Forbesa 2016” nie tylko pozwala firmie Eko-Okna dołączyć do grona najlepszych firm na polskim rynku, ale także daje potwierdzenie wiarygodności jako partnera biznesowego.
 
Wyniki rankingu opublikowane zostaną w formie specjalnego raportu, który dołączony zostanie do miesięcznika Forbes nr 2/2016. Ogłoszeniu wyników towarzyszyć będzie cykl regionalnych spotkań z prezesami i właścicielami firm z czołówki rankingu.
 
 
/ekookna.pl/
publ. /j/