Restauracja Włoska na Długiej 11 w nowej odsłonie!

3
736
Spaghetti-bolognese.jpg

Świetna lokalizacja i smaczne jedzenie to cechy, których nie można odmówić Restauracji Włoskiej (Racibórz, ul. Długa 11/1). Kilka tygodni temu dotychczasowy właściciel restauracji zrezygnował z jej prowadzenia. Przejęły ją osoby z długoletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej – K&D Pizza World. Restauracja wróciła do starej nazwy, sprzed kilku lat Restauracja Włoska. K&D Pizza World to prężnie rozwijająca się firma, która z powodzeniem prowadzi już jeden lokal na ulicy Opawskiej 54 w Raciborzu i każdego dnia stara się sprostać wymaganiom klientów. Przejęcie restauracji Włoskiej okazało się strzałem w dziesiątkę.

 

 

Doceniając gusta klientów dotychczasowej restauracji, w obecnej Restauracji Włoskiej nie wprowadzono większych zmian. Wnętrze lokalu odświeżono. Teraz ma przyjemny, ciepły wygląd. Odmalowano ściany i wymieniono oświetlenie. Teraz to miejsce idealne zarówno na romantyczną kolację jak i na spotkanie ze znajomymi. Menu zostało bez większych zmian. Standardowymi daniami z menu, jak to jest we włoskiej kuchni, jest pizza, makarony, pyszne sałatki oraz lasagne. Niedrogie dania to niezwykły atut tej restauracji, tym bardziej że mieści się w okolicach Rynku. Zazwyczaj restauratorzy w takiej sytuacji podwyższają ceny. Nie tutaj. Dla klientów gustujących w polskiej kuchni również coś się znajdzie w naszym menu: delikatny kotlet schabowy, karczek z grilla, polędwiczki drobiowe w cieście to niektóre z naszych propozycji, które w połączeniu z pysznymi dodatkami tworzą wyśmienite zestawy. Nie brak w nim także roladek wieprzowych z modrą kapustą i kluskami, a także wspaniałych pierogów z różnymi farszami (ruskie, mięsne, z kapustą i grzybami).

 

 

Restauracja Włoska
Racibórz, ul. Długa 11/1
Tel. 32 415 28 89
facebook.com/Restauracja-Włoska-566732516691177

Czynne codziennie w godz. 11.00 – 23.00
Niedziela i święta 12.00-23.00

 

 

Zestawy obiadowe zaczynają się od 9,99 zł. Mimo niskich cen, właściciele przygotowali dla swoich klientów super promocje. Smakosze włoskich placków powinni tutaj czuć się jak w raju. Jeśli zamówimy pizzę to drugą w tym samym rozmiarze otrzymamy za pół ceny. Promocja dotyczy pizzy średniej, dużej i gigant. Można wybrać dwa różne rodzaje pizzy.  

Restauracja wychodzi naprzeciw swoim klientom i oferuje również dowóz zamówionych posiłków. Za dowóz na terenie Raciborza zapłacimy jedynie 2 zł, natomiast poza miastem cena jest do negocjacji. Warto pamiętać także o tym, że restauracja organizuje imprezy okolicznościowe do 30 osób, takie jak: komunia św., roczek, urodziny itp. Przyjmuje także zamówienia na catering.

/Artykuł sponsorowany/