Zaginęła 15-letnia mieszkanka Mszany

2
20
policja2.jpg

Policjanci z Wodzisławia Śląskiego poszukują 15-letniej Agaty Wiśniewskiej. Dziewczyna 14.10.2015r. około godziny 10:30 po zakończeniu zajęć, opuściła szkołę w Mszanie i do tej pory nie powróciła do domu, nie nawiązała również kontaktu z rodziną.

 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim lub najbliższą jednostką policji.

 

 Zaginiona Agata Wiśniewska lat 15, zam. Mszana w/w w dniu 14.10.2015r ok godz 10:30 opuściła szkołę w Mszanie i oddaliła się w n/n kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 

Rysopis zaginionej:

 164cm wzrostu, 45 kg wagi, szczupłej budowy ciała, włosy koloru kasztanowego długości do ramion z grzywką zaczesaną na czoło, oczy niebieskie, uzębienie pełne, brak znaków szczególnych

Ubiór:

  •     Kurtka przejściowa długości do kolan z kapturem koloru khaki;
  •     rajstopy (nie przejrzyste) koloru czarnego;
  •     sukienka koloru czarnego;
  •     buty na obcasie długości do kostki w kwiatki – z podeszwą koloru białego;
  •     Prawdopodobnie torba materiałowa koloru czarnego bądź szarego z napisem "Paris".

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim pod numerami telefonu (32) 4537255, (32) 4537285 lub najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 997 lub 112.

 

/publ.d/