PUP Wodzisław: Praca w Czechach – 30 wolnych miejsc

2
53
worker.jpg

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śl. we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach organizuje w ramach sieci Eures giełdę pracy.

 

W lipcu br. w siedzibie urzędu pracy odbędzie się spotkanie informacyjne z czeską agencją pracy tymczasowej Ascari s.r.o., która będzie rekrutować osoby do pracy na stanowisko pracownik montażu w miejscowości Vratimov w Czechach (45 km od Wodzisławia Śląskiego).

 

Pracodawca organizuje zakwaterowanie, a zatrudnieni kandydaci otrzymają bon na zakwaterowanie do 3000 Kĉ oraz bon na transport 1000 Kĉ. Wynagrodzenie będzie uzależnione od wydajności pracy – min. 11.360 Kĉ, przeciętna stawka 13.500 Kĉ.

 

Praca będzie polegać na kompletowaniu i montażu wiązek kablowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz segregowaniu towaru. Z uwagi na pracę z drobnymi częściami od kandydatów wymaga się zdolności manualnych oraz dobrego stanu zdrowia. Praca odbywa się w systemie trzyzmianowym i w nocy. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w I połowie lipca w siedzibie tut. urzędu.

 

Osoby zainteresowane pracą i udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt z doradcą klienta w tut. urzędzie, który będzie kwalifikował zarejestrowane osoby bezrobotne i poszukujące pracy do udziału w giełdzie pracy.

 

Osoby niezarejestrowane w tut. urzędzie mogą zgłosić swój udział w spotkaniu pod nr telefonu 32 4592984.

 

Zachęcamy osoby zainteresowane pracą w Republice Czeskiej do udziału w spotkaniu.

 

tekst: pup-wodzislaw.pl