Safer – już otwarte!

4
523
Centrum budowlane Safer w Tworkowie
Nowoczesne centrum budowlane w Tworkowie. Szeroki wybór drzwi, okien, bram wiodących marek oraz materiałów budowlanych.
 
 
Safer to firma rodzinna z długoletnią tradycją. Na rynku funkcjonuje już od 1990 roku. Przez lata zdobyła zaufanie partnerów biznesowych oraz klientów. Teraz stawia na rozwój. Safer wyszedł naprzeciw swoim klientom i uruchomił kompleksowo wyposażone centrum budowlane. Wszystko, czego szukasz znajdziesz w jednym miejscu. Produkty, które tworzą ofertę firmy Safer, pozwalają na realizację inwestycji od fundamentów po dach.  
 
 
 
Centrum budowlane Safer proponuje:
 
– szeroki wybór drzwi, okien, bram wiodących marek
– szeroki wybór paneli podłogowych i ściennych
– więźby i pokrycia dachowe
– giętarkę z przeznaczeniem do obróbek blacharskich do 3 mb
– systemy dociepleń budynków
– kostkę brukową, płyty chodnikowe, palisady oraz deski tarasowe
– materiały i chemia budowlana
– obsługę klienta indywidualnego i firm
– wysoką jakość oferowanych produktów
– profesjonalne doradztwo
– montaż  
 
 
 
 
 
Safer wyróżnia się spośród konkurencji przede wszystkim wyborem produktów. W okolicy nie znajdziemy drugiego tak dobrze wyposażonego centrum budowlanego. Ekspozycja drzwi to ponad 180 skrzydeł. Drzwi w przeróżnych aranżacjach – z płytką klinkierową, kamieniem dekoracyjnym, tynkami strukturalnymi. Magazyn centrum budowlanego Safer jest bardzo dobrze wyposażony. Oprócz setek skrzydeł drzwiowych, znajdziemy tutaj około 100 modeli paneli, drewno oraz materiały budowlane. Centrum posiada również cztery mieszalniki farb i tynków. Szybkie zakupy i satysfakcja gwarantowana. 
 
 
Centrum współpracuje tylko z wiodącymi markami zarówno z polski jak i zza granicy. Dostarcza materiały najwyższej jakości. Ciągle się rozwija. Już wkrótce wzbogaci się o miejsce, w którym będzie można usiąść, odpocząć, napić się kawy i spokojnie przemyśleć swój wybór. Safer rusza również ze szkoleniami tematycznymi dla osób prywatnych i inwestorów. 
 
 
 
ul. Raciborska 100
Tworków
tel. 32 308 70 00
 
Czynne:
 
pn.- pt.: godz. 7.00 – 19.00
sob.: godz. 8.00 – 13.00 
 
 
 
/artykuł sponsorowany/