Nautica – gwarancja dobrej zabawy!

2
87
Baseny, sauny, grota solna, hydromasaże i inne atrakcje czekają na Państwa w ośrodku
 
Baseny, sauny, grota solna, hydromasaże i inne atrakcje czekają na Państwa w ośrodku "Nautica" w Gorzycach.
 
Zbliża się upragniony koniec roku szkolnego, a wraz z nim długo wyczekiwany czas wakacji! Choć możliwości spędzania wolnego czasu jest dziś wiele, to jednak ośrodek sportu "Nautica" w Gorzycach zachęca i zaprasza do korzystania z wielu jego atrakcji – wodnych i nie tylko! W krytej pływalni na naszych gości czeka oprócz basenu pływackiego o wymiarach 25 x 12,5 m również basen rekreacyjny (12,5 x 6 m) z hydromasażami, 4 wanny spa (jaccuzi), w tym dwa z wodą solankową, zjeżdżalnia o długości 63 m. Oprócz tego do dyspozycji gości jest tunel wodny z różnego rodzaju hydromasażami: masaż ścienny, armatki, parasol, kaskada oraz grota solna.
 
 
 
W Ośrodku "Nautica" czas w miłej atmosferze spędzą
nie tylko dzieci, ale również dorośli. 
 
Ponadto można odprężyć się w salonie odnowy biologicznej (dwie sauny, solarium, gabinet masażu), zjeść i wypić coś w przyjemnej kawiarni, wejść do sklepu z artykułami sportowymi albo skorzystać z usług salonu fryzjerskiego czy salonu urody. W punkcie informacji turystycznej można uzyskać materiały nt. atrakcji gminy Gorzyce i okolic. Po wodnych szaleństwach najmłodszych zapraszamy na duży i kolorowy plac zabaw, a ich rodziców do siłowni plenerowej.
 
Dla stałych klientów oferujemy korzystne karty rabatowe. Pozwalają one bezgotówkowo regulować należności za usługi basenowe, a co najważniejsze – już przy zakupie klient uzyskuje znaczny upust – w zależności od wartości karty 15 lub 20%. Można także rozliczać się kartami płatniczymi. W najbliższym czasie rodzice z dziećmi będą mogli skorzystać z promocji rodzinnej. Szczegóły już wkrótce. "Nautica" zaprasza serdecznie wszystkich – relaks i dobra zabawa gwarantowana!
 
 
 
 
"Nautica" w Gorzycach
ul. Bogumińska 31
 
tel. 32 451 46 34
 
 
 
/artykuł sponsorowany/