Wodzisław: Warsztaty artystyczne w babskim gronie

1
29
DSC00058.JPG

„ALE!Babki" to warsztaty artystyczne przeznaczone dla pań, które w sposób twórczy chcą spędzić ostatnią sobotnie przedpołudnie.

 

Masz ochotę odpocząć od codziennych spraw, poświęcić choć parę chwil sobie i swojej pasji? Masz ochotę spotkać się w babskim gronie i w miłej atmosferze spędzić kreatywnie sobotnie przedpołudnie? Wodzisławskie Centrum Kultury przychodzi z pomocą.

 

Czas na kolejne spotkanie w babskim gronie. „ALE!Babki" to warsztaty artystyczne przeznaczone dla pań, które w sposób twórczy chcą spędzić ostatnią sobotę miesiąca.  Po okiem naszej lokalnej artystki – Julii Adamczyk z Galerii „Tygiel Rozmaitości", chętne panie poznają wiele technik rękodzieła. Na najbliższym spotkaniu, 25 października o godzinie 11.00, panie będą wykonywały według swojego pomysłu biżuterię quiling.

 

To Ty możesz zadecydować, jak będą wyglądać warsztaty! Jeśli masz ciekawe pomysły, chcesz podzielić się oryginalnymi pracami, masz niespotykane materiały – przynieś je na zajęcia . „ALE!Babki" staną się dzięki Tobie przestrzenią twórczej wymiany.

 

Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 30 złotych. Wykonane na warsztatach prace stanowią własność autora. Ilość miejsc jest ograniczona, konieczne są zapisy. Osobą kontaktową  jest Izabela Sobota – pracownik impresariatu WCK. Wszystkie informacje dotyczące zajęć można uzyskać pod numerem telefonu (32) 455 48 55.

 

 

/publ. a/