Pszów 22 marca: Kamil Bednarek z zespołem na scenie MOK

3
181
bednarek_jestem.jpg

Polski wokalista reggae, kompozytor, autor tekstów i instrumentalista – Kamil Bednarek w marcu wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie.

 

Kamil Bednarek, mimo młodego wieku podbija polską scenę muzyczną już od 2008 roku. Wówczas założył z przyjaciółmi zespół Star Guard Muffin. Zespół zyskał jednak rozgłos po tym jak jego lider wziął udział w programie Mam Talent. Dotrwał do finału, jednak zajął drugie miejsce. Kilka miesięcy po zakończeniu telewizyjnego show zespół wydał swoją pierwszą płytę pt. "Szanuj". W kwietniu 2011 grupa pojechała na Jamajkę. Efektem podróży był zarejestrowany w studiu Tuff Gong w Kingston mini album Jamaican Trip, wydany w czerwcu. W 2012 roku zespół Star Guard Muffin podjął decyzję o zawieszeniu działalności. Powodem takiej decyzji było odejście basisty – Kuby Wojciechowskiego i gitarzysty Szymona Chudego.

 

 

Bednarek zdecydował się kontynuować działalność artystyczną z udziałem zespołu w składzie: Piotr Bielawski (gitara), Radosław Szyszkowski (instrumenty klawiszowe), Piotr Stanclik (gitara basowa) oraz Maciej Pilarz (perkusja). 28 listopada 2012 roku ukazał się pierwszy album formacji zatytułowany "Jestem…". To właśnie piosenki z tego albumu usłyszymy podczas koncertu, który odbędzie się 22 marca o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie. Jednak nie tylko. Z pewnością nie zabraknie najbardziej popularnych utworów Bednarka.

 

Bilety w cenie 30 zł już w sprzedaży:

MOK Pszów – ul. Traugutta 1

Kolporter – Dworzec Pszów

Pawilon Muzyczny „Zygmunt” – ul. Wrocławska 19a Jastrzębie

Sklep Muzyczny "Rondo Music" – Rybnik

 

Bilety można rezerwować e-mailem (wysyłając maila na adres [email protected] w temacie "Bilety" w treści ilość biletów i nazwiska osób).

 

 

/p/