Wodzisław: Roztańczona impreza, o której mówi cała Polska południowa

0
20
mix_wodzislaw.jpg

Jednego dnia w Wodzisławiu wystąpi około 1500 tancerzy – będą rywalizować w różnych kategoriach takich jak street dance, taniec towarzyski czy show dance.

 

Jak co roku, Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Klubem Tańca Towarzyskiego „SPIN” zapraszają do Wodzisławia Śląskiego na wyjątkowe wydarzenie – Galę Taneczną „Mix 2014”. Tym razem, areną zmagań dla uczestników będzie sala gimnastyczna w Zespole Szkół nr 3. Gala odbędzie się 26 kwietnia.

 

Od 13 lat na Galę przyjeżdżają do Wodzisławia Śląskiego tancerze z całej Polski. Często gościmy formacje z Częstochowy, Katowic, Rybnika, Żor, Jastrzębie Zdroju, Pyskowic, Pszczyny, Bielska-Białej, Sosnowca, Oświęcimia, Chrzanowa, Nysy, Raciborza, Rzeszowa, Jaworzna czy Gliwic. Łącznie jednego dnia w szranki staje około 1500 tancerzy w różnych kategoriach. Street dance, taniec towarzyski, show dance to jedne z wielu kategorii.

 

Jak zgłosić swój zespół?

 

Do udziału w Gali Tanecznej „Mix 2014”mogą się zgłosić zespoły taneczne działające w szkołach, świetlicach i domach kultury zrzeszające dzieci w wieku 7-11 lat, 12-15 lat oraz młodzież od lat 16. Każdy zespół bierze udział tylko w jednej kategorii tanecznej i prezentuje tylko jeden układ taneczny.

 

Prosimy o przesyłanie kart zgłoszeń do 28 marca 2013 r. na adres pocztowy:

 

Wodzisławskie Centrum Kultury

ul. Kubsza 17

44-300 Wodzisław Śląskie

lub na adres mailowy: [email protected]

 

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest włata akredytacji na konto w wysokości 130 zł od zespołu. Karta zgłoszenia, regulamin i mapka dojazdu do pobrania na stronie organizatora: www.wck.wodzislaw.pl (zakładka: repertuar imprez).

 

 

/p/