Konkurs: odpowiedz na pytanie i wygraj pakiet książek Andreasa Wilhelma

1
23
pakiet_ksiazek_foto_gazeta.jpg

Zapraszamy do udziału w konkursie Domu Książki w Wodzisławiu, w którym do wygrania jest pakiet trzech książek autorstwa Andreasa Wilhelma.

 

"Projekt Babilon"

 

 

Błyskawice, gromy i ulewne deszcze nad szczytami gór Langwedocji wyrywają pewnego pasterza ze snu. Człowiek ten szuka schronienia w jaskini, lecz wypada stamtąd z wrzaskiem w stanie umysłowego zamroczenia. Teren otaczający jaskinię wkrótce zostaje odcięty od świata i poddany ścisłemu nadzorowi uzbrojonych rangersów.

 

"Projekt Sakkara"

 

 

Ekspedycja dwóch naukowców, prowadzona na Rodos, w Kairze, a w końcu w głębokich podziemiach pod Sakkarą, ściąga na siebie uwagę podejrzanych konkurentów: pozbawionego skrupułów tajnego stowarzyszenia i zniewalająco uroczej Melissy należącej do nad wyraz dziwnej sekty? Najlepszy niemiecki thriller od czasów Der Schwarm autorstwa Franka Schätzinga!

 

"Projekt Atlantyda"

 

 

W czasie gdy Patrick Nevreaux znajduje na Jukatanie starodawny kodeks Majów, Peter Lavell odkrywa w Aleksandrii uznany za zaginiony dokument Platona zawierający relację o Atlantydzie. Epokowe znaleziska obu naukowców po raz kolejny stają się powodem ich wspólnej ekspedycji, tym razem na północny wschód Atlantyku. Tam, na głębokości ponad trzech tysięcy metrów pod wodą, rozpoczynają poszukiwania legendarnej Atlantydy. Tymczasem każdy ich krok jest obserwowany przez armię USA, bezwzględnego kubańskiego poszukiwacza skarbów Nuño Gonzaleza i mającą niejasne zamiary dziennikarkę Kathleen Denver.

 

zwycięzca: Agnieszka Bednarska

 

 

Konkurs:

 

Jeśli chcesz wygrać pakiet trzech książek autorstwa Andreasa Wilhelma zasponsorowanych przez Dom Książki w Wodzisławiu Śląskim, wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Gdzie w Wodzisławiu znajduje się kapsuła czasu?

 

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected] W temacie maila wpiszcie "Dom Książki Wodzisław – styczeń". W treści maila prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 24 stycznia. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni.

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje grono redakcyjne, które w wyniku głosowania wybierać będzie najciekawszą odpowiedź. W zależności od rodzaju konkursu zwycięzca może zostać wyłaniany w drodze losowania. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

 

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

 

 

/p/