Rydułtowy: sesja zdjęciowa pięknych maturzystek z ZSP nr 2 [ZDJĘCIA]

4
124
07_foto.jpg

Tegoroczne maturzystki podczas warsztatów "Przebieranki, malowanki" przeszły ogromną metamorfozę – efekty uwieczniono podczas sesji zdjęciowej.

 

W grudniu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach tegoroczne maturzystki miały okazję wziąć udział w warsztatach "Przebieranki, malowanki". Warsztaty były elementem programu "Dbam o ciało oraz umysł", który realizowany jest w szkole. Dziewczęta skorzystały z profesjonalnego makijażu, który został wykonany przez panie Paulinę Brzezinka oraz Aleksandrę Grzonkę, absolwentki szkoły policealnej. Pani Aleksandra Pyszny, nauczyciel kosmetologii regulowała brwi oraz udzielała fachowych porad jak dbać o cerę.

 

Zobacz więcej zdjęć z sesji zdjęciowej tegorocznych maturzystek>>

 

Dziewczęta były czesane przez Barbarę Bizoń oraz Żanetę Koloska, które są uczennicami ZSP w Pszowie. Bezinteresownie wykonały one przepiękne fryzury swoim koleżankom. Pomagała im również wykwalifikowana fryzjerka Karolina Jencz. Uczesane i umalowane dziewczęta zostały ubrane przez panią Monikę, właścicielkę sklepu Angelik w Rydułtowach. Niesamowite oko i zmysł estetyczny pani Moniki pozwolił na to by dziewczęta w swych stylizacjach wyglądały przepięknie.

 

Na koniec każda z dziewcząt mogła uczestniczyć w sesji zdjęciowej w szkolnym studiu, które powstało dla utworzonej w tym roku klasy fototechników w ZSP nr 2 w Rydułtowach. Zdjęcia robili uczniowie oraz zaprzyjaźniona ze szkołą Karolina Gaszka. Tegoroczne warsztaty były już drugimi tego typu zajęciami, organizowanymi w szkole.

 

 

/Wiesława Krajczok/