Magdalena Dulian zwyciężczynią konkursu na najlepszy biznesplan

2
134

Właścicielka Pracowni Artystycznej MALAK zajmuje się szyciem strojów do tańca orientalnego.

Za nami Wielki Finał Inkubatora Przedsiębiorczości, podczas którego rozstrzygnięto Konkurs na Najlepszy Raciborski Biznesplan. 11 grudnia w pubie Raciborska Piwnica o główną nagrodę w postaci 5000 złotych walczyło pięciu początkujących przedsiębiorców. Do finału zakwalifikowali się Magdalena Dziki, która zajmuje się ręcznym malowaniem obuwia, Agata Grzybowska, która jest właścicielką Studia Tatuażu Spirala, Małgorzata Kalyciok zajmująca się medycyną alternatywną i prowadząca firmę Gaja Naturalne Terapie, Mateusz Zawojski – prywatny szef kuchni, a także Magdalena Dulian, która w swojej Pracowni Artystycznej MALAK szyje stroje do tańca orientalnego.

Wszyscy autorzy biznesowych pomysłów zaprezentowali się przed jury i publicznością. Następnie odbyły się obrady komisji konkursowej, w której skład weszli Józef Galli (przewodniczący Komisji Konkursowej oraz Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów Rady Miasta), Michał Fita (zastępca prezydenta miasta Racibórz), Agnieszka Siedlaczek (pracownik Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych, prezes fundacji Superfundacja), Maria Smyczek (dyrektor Cechu Rzemiosł Różnych w Raciborzu) oraz Sebastian Składny (właściciel CEO BARMIX – Automatyczny Barman).

W czasie obrad wystąpiła zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji konkursu. Julia Anna Parzonka opowiedziała o swojej drodze do sukcesu, o wzlotach i upadkach oraz o tym, jak zmieniła się jej sytuacja zawodowa od czasu wygranej. Przypomnijmy, że nagrodę odebrała za biznesplan związany z firmą Creativa, w której zajmuje się rysowaniem webinarów i szkoleń stacjonarnych.

Wydarzenie organizowane jest przez Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu prowadzony przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS. Konkurs realizowany jest ze środków Miasta Racibórz.

C
Fot. Przedsiębiorczy Racibórz