Wyjątkowe pojazdy na zamku, czyli Show Off Racibórz

101
88

Na zamkowym dziedzińcu można było podziwiać stuningowane samochody, zabytkowe pojazdy czy egzotyczne wozy marzeń.

29 września na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu odbyła się druga edycja imprezy pod nazwą Show Off – Ludzie, Pasja, Motoryzacja. Celem wydarzenia była prezentacja i podzielenie się motoryzacyjną pasją z odwiedzającymi oraz wystawcami i zlotowiczami. Można było zobaczyć starannie wyselekcjonowane samochody modyfikowane, zabytkowe pojazdy czy egzotyczne wozy marzeń. Podczas wydarzenia przybyli mogli też zapoznać się z ofertą firm z branży motoryzacyjnej.

Oprócz prezentacji pojazdów zlotowiczów w programie znalazły się też m.in. zawody DB Drag – najgłośniejsze car audio i air ride battle. Wybrano też najciekawsze samochody, a ich właścicieli nagrodzono. Ponadto w trakcie trwania imprezy można było wziąć udział w minizawodach OSP z Ochotniczą Strażą Pożarną w Siedliskach, zwiedzaniu Browaru Zamkowego i treningu na strzelnicy laserowej raciborskiej Straży Granicznej.

Podczas trwania zlotu została przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie Bartusia Glenca z Rogowa. Udało się zebrać 828,26 zł.

KP
Fot. Katarzyna Przypadło