Brakujący stolik – nowa historia RAFAKO kreowana przez PBG

1
120

Swoistym panegirykiem rozpoczął się jubileuszowy wieczór z okazji Dnia Energetyka i 70 lat RAFAKO. Małgorzata Wiśniewska – prezes Rady Nadzorczej spółki swoje przemówienie poświęciła głównie zmarłemu mężowi – Jerzemu, który zmarł nagle 19 sierpnia. Zaproszonym gościom wyświetlono film o Jerzym Wiśniewskim.

– Bardzo chciał tu być, bardzo się cieszył i był dumny z tego, że polska firma z tak wspaniałego jubileuszu może się cieszyć i świętować. Jestem taka mocna i silna dlatego, że jestem przekonana ze te wszystkie płynące z ser waszych słowa, myśli i niewysłane SMSy to jest ta moja moc. Chcę Wam podziękować za chwile wzruszeń, które Wy przeżyliście i które zapewne były tak bardzo autentyczne. Wielu z was mogło współpracować z prezesem, wielu nie zamieniło z nim słowa ale słyszało od kolegi czy koleżanki. Dziękuję też za modlitwę wszystkich, którzy wspomnieli o prezesie w codziennym pacierzu. Prezes zaproponowała wspólną modlitwę: „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie”, którą odmówiono na stojąco. – Chciałam wszystkim podziękować, którzy przyczynili się do tego, że możemy się to dziś spotkać, szczególnie zarządowi za to ze znalazł na to forsę – zakończyła Małgorzata Wiśniewska.

– Po wielu wzruszających słowach o zmarłym prezesie, my pracownicy RAFAKO czekaliśmy na jakieś słowa na temat naszej historii, naszego raciborskiego zakładu, na temat ludzi którzy przyczynili się do pozycji RAFAKO na arenie polskiej i światowej energetyki. Nie padło jednak nic o jubileuszu z ust Pani Małgorzaty, w zamian usłyszeliśmy tylko zaproszenie na wieczór i świetną zabawę – mówi w kuluarach jeden z pracowników.

Czytaj więcej: Brakujący stolik – nowa historia RAFAKO kreowana przez PBG