Uzyskaj międzynarodowy certyfikat językowy za darmo

1
80

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Wydział Biznesu, Finansów i Administracji w Rybniku bierze udział w projekcie Certyfikat dla Ciebie.

Dzięki temu uczelnia oferuje studentom i partnerom w pełni darmowy dostęp do materiałów na platformie e-learning, przystąpienie do egzaminu o charakterze diagnozy językowej oraz uzyskanie międzynarodowego certyfikatu wskazującego na poziom kompetencji językowych w skali Rady Europy – CEFR. Jedynym obowiązkiem po podpisaniu umowy jest rejestracja na platformie i przystąpienie do egzaminu. To dodatkowa zachętą dla osób, które podejmą studia podyplomowe (na wszystkich kierunkach) w Rybniku, a także do obecnych i przyszłych partnerów biznesowych. Egzaminy będą odbywać się w Rybniku. Umowę uczestnictwa w projekcie będzie można podpisać we wrześniu i październiku, wtedy zostaną wyznaczone terminy konsultacji.

Egzamin – enPro A1-C2 paper-based (wyłącznie). Sesja egzaminacyjna zaplanowana i proponowana w momencie podpisania umowy.E-learning – rekomendowane 60h na platformie + 2 miesiące czasu pomiędzy datą podpisania umowy a datą egzaminu.

Uczelnia zaprasza osoby dorosłe uczące się, pracujące lub mieszkające na terenie województwa śląskiego, mogą to być osoby bez polskiego obywatelstwa. Wyłączenia: osoby prowadzące działalność gospodarczą, osoby prowadzące działalność rolniczą, prezesi i członkowie rad nadzorczych.

Szczegóły dotyczące projektu Certyfikat dla Ciebie na stronie: www.certplus.eu. Termin zakończenia projektu: sierpień 2020

Osoba kontaktowa: dr Ewa Wójcik (Wydział Biznesu, Finansów i Administracji), [email protected]