Loteria dla bezdomniaków na Trzech Wzgórzach

2
93

Podczas świętowania Dnia Dziecka, obok Youtuberów i klasyków PRL-u można było spotkać wolontariuszy i bezdomniaki z przytuliska „Wodzisławskie Psy i Koty”

Drugi czerwca w Rodzinnym Parku Rozrywki rozpoczął się deszczowo. Pochmurna aura jednak nie przeszkodziła i Dzień Dziecka na Trzech Wzgórzach odbył się jak planowano. Słońce prześwitywało z pomiędzy chmur i dzięki temu wszyscy bawili się bez większej obawy, a jednak parasol w pogotowiu czekał. Całe szczęście większe ulewy przeszły tuż obok.

Pomiędzy sceną i zlotem maluchów, można było odwiedzić stanowisko loterii fantowej dla wodzisławskiego schroniska. Losy można było nabyć w cenach 2, 5 i 10zł. Do wylosowania były fanty takie jak książki, pluszaki, zabawki, ozdoby do domu i wiele innych. Cały dochód z loterii przeznaczony został dla psiaków i kociaków z przytuliska.

Można było również przynosić fanty, które zostały wystawiane na loterii. To co zostało i inne rzeczy można licytować na facebookowej grupie „Całoroczny Bazarek Dla Wodzisławskich Ogoniastych :)”.

Podczas trwania całej imprezy, spotykało się nie tylko youtuberów, ale także wolontariuszy rozdających baloniki i ulotki z informacjami o domu tymczasowym i adopcjach. Wraz z wolontariuszami dzielnie spacerowały adopcyjne psiaki.

/KK