Piknik rodzinny Raciborskiego Centrum Kultury 4 czerwca

1
160
Piknik rodzinny RCK Racibórz

W najbliższą niedzielę zaprezentują się grupy działające przy Raciborskim Centrum Kultury.

W Raciborskim Centrum Kultury odbywają się aż 24 różne formy zajęć prowadzonych przez 28 instruktorów, a Amatorski Ruch Artystyczny RCK liczy ponad 750 uczestników w wieku od 1 do 70 lat. – Nasi utalentowani wychowankowie zdobywają najwyższe laury w lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych przeglądach, festiwalach i konkursach! Mamy więc powód do dumy i mamy się kim chwalić. Warto więc zobaczyć efekty całorocznej pracy naszych zespołów – zachęca RCK.

4 czerwca o godz. 14:00 w RCK DK Strzecha przy ul. Londzina 38 odbędzie się piknik rodzinny, który równocześnie będzie podsumowaniem kolejnego, bardzo owocnego roku artystycznego w wykonaniu zespołów ARA. Na scenie przy DK Strzecha zaprezentują się niektóre z nich, m.in. Zespół Pieśni i Tańca Strzecha im. Joli Rymszy (Grupa młodzieżowa oraz Mała Strzecha), Zespół Wokalny Perspektywa, Zespół Taneczny Skaza, Grupa Break Dance, Grupa rytmiczno-taneczna i Klub Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej Atlantyda. Natomiast na scenie sali widowiskowej DK Strzecha wystąpią: Teatr Miodzio ze spektaklem „Między światami”, Grupa Małe Miodzio i Teatr „Tetraedr” ze spektaklem „Gwoli jakiejś tajemnicy”.

Ponadto wystawy prac uczestników zajęć plastycznych Pastele i rękodzieła Artystika oraz gry, zabawy i wiele innych atrakcji dla dzieci.

oprac. /kp/