Wodzisławski Dzień Fitness

3
130
FitOlka: Wodzisławski Dzień Fitness

1 kwietnia, w wodzisławskim studio fitness FitOlka odbędzie się pierwsza tak duża impreza fitnessowa w Wodzisławiu i okolicy – Wodzisławski Dzień Fitnessu.

W programie, przewidzianym nie tylko dla pań, znaleźć będzie można treningi tak różnorodne, że, jak zapewniają organizatorzy, miłośnicy różnych sportów z pewnością znajdą coś dla siebie. Całość ma formę maratonu fitness.

Ponadto, przez cały czas trwania imprezy będą odbywać się pokazy i ćwiczenia Pole Dance, a z myślą o najmłodszych – Zoolandia zorganizuje wesołe mini disco. Na miejscu odbędą się również degustacje, konsultacje z trenerem personalnym i dietetykiem. Będzie także dostępne mini bistro z kawą, herbatą i fit przekąskami.

Bilety na wydarzenie dostępne są w FitOlka Studio Fitness, w cenie 20 zł. W ramach odpłatnej wejściówki, uczestnicy otrzymują dodatkowo fit sałatkę, przygotowaną przez Restaurację „Pod Arkadami”, oraz napój izotoniczny 4Move. Ponadto każdy otrzyma pakiet początkowy z bonami i upustami na produkty i usługi sponsorów/partnerów imprezy.

Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 12:00.