Znamy laureatów konkursu Kozły Biznesu 2016

5
79
kędzierzyn koźle
 
Decyzją Kapituły Pierwszej Edycji Konkursu Kozły Biznesu 2016 spośród kilkunastu nadesłanych zgłoszeń wyłoniono Laureatów w kilku kategoriach.
Osobowością Roku został Ferdinando de Giorgi, który został doceniony za zbudoanie zespołu i wdrożenie opracowanej strategii na zdobycie Mistrzostwa Polski 2016 w siatkówce mężczyzn. Ten sukces pozwolił na promnocje silnych marek biznesowych sponsorów ZAKSY i Gminy Kędzierzyn-Koźle.
Firma Roku uznano SPOT Light Sp. z o.o. za zbudowanie silnej marki oradz działalnośc na rzecz rozwoju powiatu kedzierzyńsko-kozielskiego. 
Ewa Hałambiec otrzymała tytuł w kategorii Działalność Społeczna Roku dzięki swojej pracy na rzecz niepełnosprawnych. Inwestycję Roku przeprowadziła Politechnika Opolska budując nowy wydział w Kędzierzynie-Koźlu, tym samym przyczyniając się do umożliwienia młodzieży z naszego miasta edukację wyższą w miejscu zamieszaknia. Debiutem Roku uznano Gabriele Trybel, założycielkę pasmanterii "W starych nutach babuni" za odwagę i efektywne przekwalfikowanie zawodowe oraz stworzenie miejsca z unikatowymi wyrobami rzemiosła artystycznego. 
Uroczyste wręczenie statuetek obyło się podczas III Balu Biznesu.
 
MN