760 kg karmy dla zwierzaków na 760-lecie Wodzisławia Śląskiego

1
78
#tworzyMYwodzisław: 760 kg karmy dla zwierzaków na 760-lecie Wodzisławia Śląskiego

Zbiórkę 760 kg karmy dla zwierząt miasto prowadzić będzie przez cały jubileuszowy rok. W ramach akcji, wsparcie otrzymają bezdomne psy i koty, którymi opiekuje się Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt "Koty, Psy i My".

– W akcji może wziąć udział każdy mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego: artyści, sportowcy, politycy, uczniowie i przedszkolaki wraz z nauczycielami i rodzicami, urzędnicy i osoby odwiedzające Urząd Miasta, pracownicy miejskich jednostek, członkowie wodzisławskich parafii, pracownicy firmy prywatnych, członkowie innych organizacji pozarządowych i każdy inny zainteresowany wodzisławianin – wyjaśnia wodzisławski magistrat.

Osoby, którym nie jest obojętny los naszych braci mniejszych, mogą dostarczyć karmę do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta (ul. Bogumińska 4b), w godzinach pracy urzędu (pon.-śr.: 7:15-15:15, czw.: 7:15-17:15, pt: 7:15-13:15). Następnie karma będzie zawożona partiami do przytuliska Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt "Koty, Psy i My", na terenie Służb Komunalnych Miasta (ul. Marklowicka 21).

Organizatorzy akcji proszą o dostarczanie wyłącznie oryginalnie zamkniętych opakowań. Po więcej informacji kontaktować się można z Biurem Prezydenta Miasta, pod numerem tel. 32 45 90 478.

/k/