Zaginął 41-letni Krzysztof Kaczmarski z Rydułtów. ODWOŁANIE POSZUKIWAŃ

3
66
Policja Wodzisław, Rydułtowy: Zaginiony Krzysztof Kaczmarski

Poszukiwania za zaginionym 41-letnim Krzysztofem Kaczmarskim prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Rydułtowach. Rydułtowianin wyszedł z domu 18 listopada i aż do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego:

– wzrost 180cm,
– waga około 80 kg,
– twarz okrągła, może posiadać kilkudniowy zarost,
– średniej budowy ciała,
– włosy krótkie, brązowe,
– oczy niebieskie,
– na lewym ramieniu tatuaż.

W dniu zaginięcia ubrany był w: kurtkę koloru czarnego, spodnie szare typu bojówki, czarne buty trekingowe za kostkę, plecak.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim pod nr tel. (32)4537255, (32)4537285, Komisariatem Policji w Rydułtowach pod nr tel. (32)4125810 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 997 lub 112.

 

 

AKTUALIZACJA (22.11.2016r.)

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Rydułtowach odwołują poszukiwania za 41-letnim Krzysztofem Kaczmarskim. Mężczyzna był poszukiwany przez rodzinę i policję po tym jak w piątek wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Dziś w nocy cały i zdrowy wrócił do miejsca zamieszkania. Śledczy będą teraz wyjaśniać przyczyny i okoliczności jego zniknięcia.

 

/k/
Fot. KPP Wodzisław Śl.