Kędzierzyn-Koźle: Kolejni kierowcy bez prawa jazdy

2
21
kędzierzyn koźle
 
Zarówno w czasie codziennej służby, jak również w ramach akcji znicz policjanci patrolują ulice naszego miasta. W miniony poniedziałek i wtorek na wyremontowanym odcinku ulicy Mostowej funkcjonariusze zatrzymali dwóch kierowców fordów, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. 
34-letni mieszkaniec Kędzierzyna pędził z prędkością 114 km/h, drugi kierowca, również pochodzący z naszego miasta poprawił jego wynik. przekroczył prędkość o 68 km/h. Każdy z nich pożegnał się z prawem jazdy na 3 miesiące, otrzymał mandat karny oraz 10 punktów karnych. 
Policjanci przestrzegają kierujących przed nadmierną prędkością. Uczestnicy ruchu drogowego często tracą zdrowie i życie podczas wypadków, do których przyczynia się szybka jazda. Zachowajmy szczególną ostrożność.
 
MN