Wodzisławska oświata ma stronę internetową. Są tam wiadomości, ale i gry

1
29
Wodzisław Śl. Edukacja
Najnowszą częścią strony internetowej UM Wodzisław Śl jest dział poświęcony edukacji. – Podstrona poświęcona tej tematyce dostępna jest z poziomu strony głównej. Nowa podstrona to przede wszystkim liczne wiadomości z wodzisławskich przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów. To w tym miejscu można sprawdzić, co słychać w danej placówce, czym zajmują się uczniowie i jakie tematy są dla nich aktualne. Ponadto na edukacyjnej podstronie znajdują się wszystkie dane kontaktowe do placówek oświatowych, kalendarz ważnych dla oświaty wydarzeń oraz dane dotyczące wyników osiąganych przez naszych uczniów – wyjaśnia urząd. 
 
Strona została przygotowana również z myślą o najmłodszych. – Specjalnie dla najmłodszych przygotowane zostały wyjątkowe wodzisławskie gry. Zapewniają one nie tylko rozrywkę, ale także uczą i rozwijają umiejętności użytkowników. Wszystkie zaproponowane gry są związane z naszym miastem, jego historią i tradycjami – zachęca magistrat.
 
 
oprac. /j/