Weź udział w konkursie ekologicznym i wygraj wartościowe nagrody

2
20
Gmina bez smoga Rydułtowy, Godów

Stowarzyszenie Moje Miasto zaprasza mieszkańców Rydułtów i Godowa do udziału w konkursie „Bezsmogowcy to my!”, którego celem jest podniesienie świadomości ekologicznej w zakresie ograniczenia niskiej emisji. Aby wziąć w nim udział należy przygotować krótki film, fotografię, prezentację multimedialną lub pracę plastyczną lub literacką albo wpisy na jednym z portali społecznościowych. Tematyka prac powinna zawierać propozycję działań ekologicznych na rzecz zaprzestania spalania odpadów w domowych paleniskach oraz uświadamiania negatywnych skutków występowania tzw. niskiej emisji.

Prace (wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową) należy składać do 31 października w siedzibie Stowarzyszenia w Rydułtowach lub w Urzędzie Gminy Godów i szkołach na terenie gminy.
Komisja konkursowa wybierze po trzech laureatów w Rydułtowach i Godowie, którzy otrzymają nagrody o wartości 500 zł (I miejsce), 400 zł (II miejsce) i 300 zł (III miejsce). Stosowne upominki trafią również do pozostałych uczestników konkursu. Gala wręczenia nagród odbędzie się 7 grudnia w Rydułtowskim Centrum Kultury oraz 13 grudnia w gołkowickim Ośrodku Kultury.

Regulamin i szczegóły konkursu znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia Moje Miasto.

/kc/
fot. Stowarzyszenie Moje Miasto